Різні типи сигнальних ламп

Різні типи сигнальних ламп
16:26, 03 Мар.

Різні типи сигнальних ламп

Сигнальні лампи для автомобіля випускаються у характерних помаранчевих корпусах. Усередині них зазвичай або лампочка з дзеркалом, що обертається навколо неї, що дає ефект мерехтіння, або стробоскопічно спалахують лампочки. Ви можете замовити синій проблисковий маячок на Tehnoservic.com.ua за самою вигідною та доступною ціною. Корпус лампи може мати форму циліндра, закругленого абажура або дещо менш поширеної форми плоскої поздовжньої балки зі світлодіодами, встановленими вздовж довшої сторони. Також існують маяки у прямокутних корпусах із двома та більше джерелами світла.

В автомобільних сигнальних лампах використовуються класичні джерела живлення – найчастіше це кабель, що підключається до гнізда прикурювача. При цьому нижня частина ліхтаря оснащена магнітом, що дозволяє закріпити джерело світла на даху автомобіля. Також є альтернативний варіант кріплення світильників шурупами. Також варто знати, що стаціонарно встановлене та підключене до електромережі автомобіля освітлення має встановлюватися лише у професійних автомайстернях.

Інші сигнальні вогні

Ви також знайдете синє та червоне освітлення. Слід пам'ятати, що користуватися таким освітленням має право лише суворо певне та вузьке коло служб. У разі помаранчевих світлових сигналів список транспортних засобів, яким дозволено включати сигнали, довше, але також обмежується транспортними засобами, що виконують завдання, зазначені у правилах дорожнього руху. Попереджувальне освітлення у нашому реченні сертифіковане, що дозволяє використовувати лампу на дорогах загального користування.

Деякі транспортні засоби, що рухаються нашими дорогами, повинні бути обладнані сигнальними вогнями, видимими здалеку. Ці помаранчеві або жовті лампи, відомі у народі як півні, слід монтувати на автомобілі та машини, що виконують, наприклад, різні види дорожніх, збиральних або сільськогосподарських робіт. Ми також зустрінемо їх на дахах автомобілів екстрених служб, крім поліції, швидкої допомоги та пожежних команд, наприклад, тих, що використовуються службою газової швидкої допомоги або що належать військовим частинам.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на obukhov.kyiv.ua.