Теорія конфлікту: скільки коштує магістерська з соціології в Україні?

Теорія конфлікту: скільки коштує магістерська з соціології в Україні?
20:09, 24 Янв.

Теорія конфлікту в соціології - напрям, який сформувався перш за все на базі наукових досліджень Карла Маркса. На його думку класовий конфлікт є основою будь-якого суспільства - основними класами буржуазного суспільства є капіталісти та наймані робітники. Ці класи не мають спільних цінностей, а капіталісти до того ще й прагнуть панувати та експлуатувати робочих. У наш час було запропоновано кілька варіантів цієї теорії.

Однією з найвизначніших є концепція німецького соціолога Ральфа Дарендорфа. Досліджуючи роль конфліктів у громадському житті, він писав, що будь-який складний соціальний інститут зрештою ґрунтується на перерозподілі та утриманні влади. Тоді як відповідний перерозподіл влади є джерелом соціальних конфліктів, оскільки можливості для такого перерозподілу вкрай обмежені. Іншими словами, значимість соціальних конфліктів Р. Дарендорф доводив тим, що вони є наслідком природного прагнення людей до перерозподілу влади, і, більше того, саме таке прагнення є основою соціальних конфліктів, а не економічних причин, як прийнято вважати.

У цьому, теорія соціального конфлікту на думку Р. Дарендорфа має враховуватися щодо і коригування політичною системою суспільства – інтенсивність соціального протидії і можливість оперативного впливати нею безпосередньо залежить від типу соціальної структури та її відкритості. Відповідно до максимально жорстких, закритих соціальних організацій властиві мінімальні можливості соціальної мобільності, що породжує максимальну соціальну напруженість.

На підставі викладеного дослідник робив висновок, що найбільш ефективною для регулювання соціальних конфліктів моделлю суспільного устрою виступає відкрите демократичне суспільство, для якого характерні максимальна варіативність та формалізація соціальних конфліктів. Проте ця сфера наукових пошуків на Дерендорфі не закінчилась й набула подальшого поширення. Вона є надзвичайно цікавою, проте доволі складною. Якщо це є важким для сприйняття, а магістерську з соціології з цієї теми треба писати, то варто замовити магістерську роботу в компанії “Наука Сервіс”. Робота обійдеться приблизно в 4500 грн. Серед переваг компанії крім високої якості підготовки матеріалів можна відзначити:

  • високу якість підготовки робіт - в них немає плагіату й унікальність завжди знаходиться на потрібному рівні (як визначено у методичних рекомендаціях);
  • європейський рівень сервісу. Менеджери сервісу завжди раді допомогти й роблять все, аби замовник залишився максимально задоволеним співробітництвом з сервісом;
  • доступні ціни на послуги порівняно з пропозиціями конкурентів;
  • дотримання дедлайну. Замовляючи роботу в цій компанії можна не хвилюватися через те, що доведеться виправдовуватися перед науковим керівником за несвоєчасно виконану роботу.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на obukhov.kyiv.ua.