Додайте вивісці третій вимір!

Додайте вивісці третій вимір!
11:35, 06 Мар.


Об'ємні літери – рекламоносій, що отримав максимально широке поширення в Петербурзі завдяки своїм незаперечним достоїнствам: тривимірності, яка привертає увагу, компактності та акуратності, яка не виглядає громіздко, широкому поширенню матеріалів і технологій в індустрії виробництва реклами, а також лояльності міської влади в плані видачі дозволів на встановлення таких рекламних конструкцій.

Замовити об'ємні букви від українського виробника, який працює понад 20 років на рекламному ринку України можна на сайті за посиланням https://printfactory.com.ua/obyemnye-bukvi/obemnye-bukvi-s-podsvetkoj/

В даний час вивіска з об'ємних букв є не тільки найкращим, але й часом єдино можливим рішенням, що використовується для оформлення фасадів, вхідних груп, об'ємних логотипів, дахових установок, всіляких інтер'єрних вивісок і т. д.

Виготовлення об'ємних букв - процес досить трудомісткий у порівнянні з багатьма іншими видами зовнішньої реклами. Це, безумовно, впливає і на кінцеву вартість подібних виробів. Однак, тут важливо розуміти, що об'ємна вивіска неминуче формуватиме певне відношення потенційного покупця до вашої установи. І це відношення буде зі знаком плюс з усіма...

У технічному плані ще однією перевагою подібних вивісок є великі можливості використання світла. Об'ємні світлові літери можуть світитися з обличчя, збоку, з тильного боку, або мати відкриті піксельні діоди, що заповнюють всю видиму площу символу множинними точками, що світяться.

У нашій компанії ви можете замовити об'ємні букви з будь-якої з існуючих технологій виконання. Ми зробимо все від початку до кінця: виміри, ескіз вивіски, комп'ютерну прив'язку до місця монтажу на фото, погодження з містом, виготовлення, монтажні роботи.

Звернувшись до нас Ви отримаєте лояльну вартість, гідну якість та річну гарантію на всі роботи зі збирання та встановлення.

НЕ СВІТЛОВІ ОБ'ЄМНІ БУКВИ виготовляють у ситуації коли необхідно суттєво здешевити вартість об'ємної фасадної або інтер'єрної вивіски або в ситуації, коли до об'єкта утруднене підведення електроживлення.

СВІТЛОВІ ОБ'ЄМНІ БУКВИ - найпоширеніший тип світлової реклами, який сприяє залученню цільової аудиторії та зростання продажів компанії.

Зовнішні та внутрішні світлові літери

Літери з підсвічуванням можуть встановлюватися як зовні будівлі, так і всередині.
Зовнішні літери – це візитна картка компанії, метою якої є інформування перехожих про місце розташування компанії.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на obukhov.kyiv.ua.