Джинси стрейч чи не стрейч для чоловіків. Як краще?

Джинси стрейч чи не стрейч для чоловіків. Як краще?
20:01, 06 Мар.

І стрейч-джинси, і не стрейч джинси чоловічі мають переваги. Що краще, визначається тим, що ви особисто віддаєте перевагу джинсам.

Еластичні джинси стають популярними

Більшість джинсів у магазинах сьогодні – це еластичні джинси, а нееластичні джинси іноді важко знайти. Еластичні джинси використовують три тенденції, що відбуваються у світі:

1) чоловіки віддають перевагу комфорту
2) джинси скінні стали популярними
3) типи статури змінюються

По-перше, стиль змінюється, і він ставить в основу комфорт. Оскільки чоловіки віддають перевагу зручності всьому іншому, еластичні джинси забезпечують комфорт спортивних штанів, але при цьому виглядають як джинси.

По-друге, джинси скінни або джинси в обтяжку вийшли з моди та стали популярними серед чоловіків. Еластичний денім дозволяв чоловікам носити джинси, що більш обтягують і навіть обтягують. Без еластичної джинсової тканини вузькі джинси були б надто незручними.

І по-третє, змінюється стип статури. Еластичні джинси більш щадні, ніж нееластичні джинси для чоловіків, а еластичні джинси мають гнучкість, щоб відповідати більшій кількості типів статури і пристосовуватися до коливань розміру тіла.

Що таке еластичні джинси

Стрейч-джинси для чоловіків виглядають як звичайні джинси, але вони тягнуться.

Існує 2-стороння та 4-стороння розтяжка. 2-стороння означає, що джинсова тканина буде розтягуватися або зліва направо, або зверху вниз, а 4-стороння означає, що джинсова тканина розтягуватиметься у всіх напрямках, зліва направо та зверху вниз.

Розтягування ліворуч праворуч дозволяє джинсам розтягуватися до розміру тіла; подумайте про великі стегна. Еластичність зверху вниз дозволяє джинсам розтягуватися під час руху; подумайте про розслаблення колін, коли ви стоїте навколішки.

Найчастіше чоловічі джинси з еластичного деніму складаються з 98% бавовни та 2% стрейчу. Еластичність 2% складається з волокон еластичного типу, змішаних з бавовняними волокнами, які дозволяють джинсовій тканині розтягуватися.

Навпаки, нееластичні джинси повністю складаються з бавовни, в них немає волокон еластичного типу, змішаних із бавовною.

Економіка еластичних джинсів сприятлива для бізнесу

Джинси стрейч люблять не тільки чоловіки, орієнтовані на комфорт, їх люблять бізнесмени, і вони продають ще більше джинсів стрейч у своїх магазинах.

Коли клієнт бере стрейч-джинс у примірювальну або купує стрейч-джинс онлайн, він буде більш гнучким, ніж джинси зі 100% бавовни. Через гнучкість шанси на те, що він підійде, мабуть, вищий.

Таким чином, незалежно від того, чи знаходиться покупець у магазині чи здійснює покупки в Інтернеті, компанії роблять ставку на те, що більше чоловіків знайдуть відповідну посадку в джинсах стрейч, а не в джинсах не стрейч для чоловіків. З надією, що більше чоловіків куплять та менше чоловіків обміняють чи повернуть.

Але на стрейч-джинси скаржаться
Джинси стрейч мають два недоліки, які підтвердять навіть шанувальники джинсів стрейч:

1) Вони втрачають свою форму швидше, ніж нееластичні джинси
2) Вони не служать так довго, як нееластичні джинси

Найбільша претензія до еластичних джинсів полягає в тому, що вони втрачають свою форму (то як вони сидять), і їх потрібно прати, щоб повернути їм форму. Джинсова тканина призначена для розтягування, але після того, як вона розтягнута, вона важко повертається до своєї первісної форми.

Багато чоловіків ставляться до втрати відновлення як «зриву». Чоловік може надіти джинси лише один чи два рази, перш ніж їх потрібно випрати, лише для того, щоб повернути джинсам свою первісну форму.

Інша претензія до еластичних джинсів полягає в тому, що вони менш довговічні, ніж джинси з цільної бавовни. Чоловіки скаржаться, що у них дірки в області промежини на стегнах або задніх кишенях з'являються швидше, ніж у бавовняних джинсів.

Джинси з нееластичної тканини для чоловіків, як і раніше, віддають перевагу багатьом.
Основна причина, через яку чоловіки віддають перевагу повністю бавовняним джинсам, полягає в тому, що вони не втрачають форму так швидко, як стрейч-джинси. Чоловік може носити бавовняні джинси кілька днів, не стираючи їх.

Інша причина, яка більша для проникливого ока, полягає в тому, що джинси зі 100% бавовни виглядають певним чином, відчуваються певним чином, рухаються певним чином і рвуться певним чином. Еластичні джинси не можуть повторити культовий стиль джинсів зі 100% бавовни. Еластичні джинси для проникливого ока виглядають як створена в лабораторії версія джинсів зі 100% бавовни, тому що вони в буквальному значенні такими є.

Чоловіки, які досі віддають перевагу джинсам зі 100% бавовни, віддають перевагу класиці. Вони хочуть почуватися так, ніби вони в джинсах, і виглядати так, ніби вони в джинсах. Вони вважають за краще носити джинси, сподіваючись, що вони прослужать довгі роки.

Що для вас краще?

  • Еластичні джинси краще, якщо ви віддаєте перевагу комфорту, а не стилю.
  • Еластичні джинси краще підходять, якщо ви хочете, щоб вони обтягували ногу, подумайте про вузькі джинси.
  • Нееластичні джинси краще, якщо ви віддаєте перевагу класичному стилю, а не комфорту.
  • Нееластичні джинси краще, якщо ви хочете, щоб ваші джинси прослужили довше.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на obukhov.kyiv.ua.