Секс-іграшки: чому вони потрібні і як їх вибрати

Секс-іграшки: чому вони потрібні і як їх вибрати
18:48, 17 Май.

Що таке секс-іграшки? Це інтимні товари, які дають можливість задовольняти сексуальні потреби, підвищувати сексуальну насолоду та урізноманітнити статевий акт. Все частіше люди ходять у секс-шоп або замовляють товари онлайн, що гарантує анонімність та швидку доставку. Анальна пробка, вакуумний вібратор, насадки, кульки, костюми та багато іншого в асортименті магазину інтимних товарів, які подарують незабутній досвід.

Навіщо потрібні секс-іграшки?

Людям, які активно використовують інтимні товари у своєму сексуальному житті, навіщо потрібні іграшки для дорослих. Однак для тих, хто тільки знайомиться з цією культурою та пізнає новий досвід, може бути цікаво, яку користь приносять секс-іграшки. Застосування інтимів іграшок має, як мінімум, сім причин.

Розвага

Секс-іграшки можуть стати просто веселим та цікавим проведення часу для партнерів. Інтимні товари та розважальний підхід до процесу допомагають розслабитися, відволіктися від суєти решти світу та поринути в інтимний досвід.

Дослідження

Багато сексологів радять використовувати секс-іграшки, щоб познайомитися зі своїм тілом, дізнатися про свої переваги в сексі та ерогенні зони. Це також гарна нагода, щоб вивчити тіло партнера, спробувати щось нове, реалізувати спільні фантазії.

Задоволення

Сучасні секс-іграшки відрізняються технологічністю та достовірністю, завдяки чому можна отримати більш потужні та тривалі оргазми. Купити секс іграшки буде корисною ідеєю для людей, у яких виникають труднощі із збудженням чи досягненням оргазму.

Ліки від самотності

Багато роботи, втома, брак часу — дедалі більше самотніх людей нашому суспільстві. Інтимні товари можуть допомогти задовольнити сексуальні потреби, коли партнера немає або він знаходиться далеко від вас.

Різноманітність

Іноді класичний секс докучає, пари починають шукати альтернативу. Секс-іграшки можуть стати відповіддю, адже це цікавий і добрий спосіб урізноманітнити інтимне життя.

Здоров'я

Регулярне застосування інтимів іграшок допомагає знизити ризик інконтиненції, покращити емоційне тло, зменшити ймовірність розвитку вікових змін та захворювань. Якщо дізнатися більше про секс іграшки, які бувають і як використовувати, можна вибрати тренажери для інтимної гімнастики.

Взаємини у парі

Секс-іграшки дозволяють зберігати пристрасть з відривом, зміцнювати довіру, розкріпачуватися. Згідно зі статистикою, пари, які використовують інтимні товари в сексуальному житті, частіше задоволені своїми відносинами.

Секс-іграшки: критерії та нюанси вибору

Коли людина чи пара вибирає іграшку, то найчастіше головний критерій — функціонал. Однак, крім цього, важливо враховувати інші характеристики:

  1. Матеріал повинен бути безпечним та гіпоалергенним, щоб не стати причиною подразнення. Найчастіше це медичний силікон, каучук, скло та інші.
  2. Розмір впливає на рівень комфорту, зручність використання, гаму емоцій, який ви зазнаєте.
  3. Бренд. Якщо ви новачок в інтим товарах, перегляньте іграшки відомих виробників. Вони дбають про свою репутацію, тому ймовірність безпеки, надійності, якості товарів буде більшою, ніж від ноунеймів.

Згодом ви розробите свій список вимог та критеріїв, якими керуватиметеся при виборі секс-іграшок.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на obukhov.kyiv.ua.