Майстер-клас на День захисту дітей.

Майстер-клас на День захисту дітей.
19:35, 23 Июн.

Майстер-клас на День захисту дітей буде неймовірним досвідом та радістю для Ваших дітей у таке свято. Діти зможуть гарно провести час з користю для свого розвитку та прояви індивідуальних творчих рис.

Цей день, 1 червня, щорічна важлива дата, яка святкується на честь дітей з 1925 року. Захист прав, здоров’я та життя всіх дітей є одним з пріоритетних напрямків діяльності багатьох міжнародних й національних організацій, у тому числі й ООН, яка підтримала цю ініціативу. Також, наприклад, ЮНІСЕФ прагне досягти виконання та забезпечення основних потреб дитини серед населення усіх країн. В Україні свято встановлено з 1998 року. У цей день відбувається багато розважальних заходів для дітей, але також це день просвітництва всіх дітей, які зазнали будь-якої форми насильства чи дискримінації, щодо їх прав та можливості мати майбутнє. Кожна дитина заслуговує на своє дитинство, бо воно є необхідним фундаментом формування особистості людини. Ми пропонуємо Вам перелік чудових можливостей гарно та с користю провести час у такий важливий день для вашої дитини!

  1. Майстер-клас для дітей зі зйомки фільму – подарує незабутні моменти справжніх кінозйомок для вашої дитини! Ваша дитина зможе спробувати себе у різних професіях кінематографу під керівництвом кваліфікованого режисера. Хто знає, можливо саме вона стане талановитим творцем кіно у майбутньому?
  2. Майстер-клас з виготовлення шоколадних фігурок та цукерок – кожна дитина полюбляє солодке, то чому би й не навчитись робити цікаві, незвичні цукерки і не насолодитись смакотою у такий чудовий день?
  3. Майстер-клас для дітей зі створення мультфільму – буде неймовірною пригодою у фантастичний світ мультфільмів та яскравих персонажів для кожної дитини у таке свято.
  4. Майстер-клас на дитяче свято з виготовлення солодкої вати – солодку вату можна створити будь-якого кольору та різноманітних форм, це одне з кращих занять для дітей!
  5. Майстер-клас шоу за світловим малюнком (фрізлайтом) – буде цікавим досвідом для дітей і цей день особливо запам’ятається за рахунок створення мистецьких фотографій за участі дітей!

Головне, треба пам’ятати, що ми повинні дарувати радість, все найкраще, що маємо зараз та особливо – любов, нашим дітям кожен день. Навчати і виховувати нове покоління свідомих громадян нашої країни, не зважаючи на скрутні часи, які неодмінно скоро завершаться. Мастер-клас на День захисту дітей стане однією з тих, невеличких ланок, що посприяють утворенню позитивних емоцій та нових навичок у Вашої дитини.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на obukhov.kyiv.ua.