Купівля насоса для свердловини: на що звернути увагу

Купівля насоса для свердловини: на що звернути увагу
20:41, 17 Июл.

Якщо ви є власником заміського будинку і на вашій ділянці головним джерелом води є колодязь або свердловина, тоді вам просто необхідний заглибний насос. Це спеціальне насосне обладнання, що здатне перекачувати воду навіть із самих глибоких та вузьких свердловин. Ринок пропонує насоси для свердловин у безлічі варіацій, тому важливо знати на що звернути увагу при виборі.

64805842b2ec1.webp

Технічні характеристики насоса

Важливими показниками при виборі насосного обладнання є тиск та витрати. Взагалі ми рекомендуємо перед купівлею ретельно вивчити технічний паспорт обраної моделі та зіставити показники з конкретними умовами експлуатації. Виробники намагаються зазначити всю необхідну інформацію, щоб максимально полегшити вибір користувачеві.

Також слід правильно підібрати діаметр корпусу насоса відповідний до ширини свердловини. Останнім часом частіше використовуються заглибні моделі з діаметром корпусу 3-4 дюйми. Такі насоси мають вигляд дуже вузького та довгого циліндра, який опускається на саме дно джерела.

Але існують і ширші моделі для свердловини або колодязя. Їх не потрібно занурювати надто глибоко, крім цього в таких моделях ефективніше використовується ресурс двигуна. Якщо ви тільки плануєте бурити свердловину на вашій ділянці, то врахуйте, що найбільший асортимент насосів розрахований на максимальний діаметр свердловини 150 мм.

Надавайте перевагу заглибним моделям зі зворотним клапаном. Якщо у вибраній моделі зворотний клапан не передбачено, краще купити його окремо. Без цієї деталі може виникнути ситуація, коли перекачана вода просто виллється назад у джерело водозабору.

Параметри свердловини

Окрім характеристик насоса, важливо врахувати статичний та динамічний рівень води у свердловині, можливі коливання в залежності від пори року. Ця інформація відображена у паспорті, який видає компанія, що займалась бурінням свердловини та її тестуванням. Рекомендується підбирати насос за мінімальними значеннями параметрів свердловини.

64805842848ef.webp

Особливості системи водопостачання

Обов’язково врахуйте довжину труб (горизонтальних та вертикальних ділянок) до точок водопостачання, а не тільки глибину джерела. Тільки так ваш насос буде працювати ефективно та видавати потрібний напір води. Також зверніть увагу на тиск в гідроакумуляторі під час використання. Заздалегідь розрахуйте витрату води, виходячи з кількості осіб, точок водопостачання, наявності систем поливу/зрошування, басейну тощо.

Де купити насос для свердловини

Інтернет-магазин Аквагід пропонує широкий асортимент свердловинних насосів по доступній ціні. Понад 150 моделей для різних умов експлуатації вже представлені на сайті. Всі товари мають гарантію якості від виробника. Ми співпрацюємо з лідерами у галузі виготовлення насосного обладнання, а саме Aquatica, Dongyin, Wetron та інші. Обирай насос для свердловини прямо зараз і назавжди вирішуй проблему водопостачання.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на obukhov.kyiv.ua.