Яке тактичне взуття вибрати військовим

Яке тактичне взуття вибрати військовим
09:57, 06 Сен.

Від тактичного взуття залежить дуже багато, тому воно має бути міцним, добре захищати ногу від травм, не пропускати воду та вологу, але виводити піт. Підошва має мати високі показники зносостійкості, а устілки повністю повторювати анатомічні форми стопи.

Такий варіант під дією екстремальних умов буде забезпечувати високу зручність. Тактичне військове взуття підбирається під умови, в яких ви будете його експлуатувати.

Воно буває в різноманітних варіаціях, що підходять під урахування усіх потреб та військових родів. Такий товар допоможе завжди бути готовим до бою, захищати, рятувати чи швидко бігати.

За допомогою тактичних черевик буде легше пересуватись на нерівних рельєфах. Місцевості з великою кількістю каміння, піску, коренів від дерев не будуть перешкодою для безпечного руху. Велику роль в цьому захисті відіграє захисна сталь чи подібний матеріал, який знаходиться на носку та укріплює мис. Зсередини знаходиться спеціальна устілка, яка не буде парити, але не зможе пропускати вологу, так як є водовідштовхуюча мембрана.

Як обрати потрібне тактичне взуття

Щоб обрати ідеальну пару, яка буде повністю по функціоналу підходити вашій спеціальності та роботі, потрібно акцентувати увагу на деталях. Завжди дивіться на такі особливості.

  1. Матеріали виготовлення. Щоб взуття було зносостійким, потрібно обирати вироби зі шкіри, замші, нубука. Також підійдуть синтетичні матеріали, такі як штучна шкіра, поліестер, нейлон, кордура чи спандекс. Хорошим варіантом стане поєднання декількох матеріалів – це буде забезпечувати наявність сприятливого мікроклімату, відведення вологи та дихання ноги.
  2. Проміжний шар між підошвою та устілкою. Завдяки цьому проміжному матеріалу забезпечується амортизація та анатомічна устілка повторює всі вигини ноги, що забезпечить зручне ходіння та біг на великих дистанціях та важких маршрутах.
  3. Підошва, яка контактує із землею. Взуття для військових має мати гнучку та чіпку підошву. Завдяки цьому буде легше пересуватися на піску та вилазити на скелі.
  4. Наявність фурнітури. Все взуття оснащується шнурками, липучками та ремінцями, які додають зручності та надійності для фіксації.
  5. Літні черевики повинні мати хорошу водовідштовхуючу властивість.
  6. Зимове взуття має бути з утепленням з натурального матеріалу.

Магазин тактичного взуття в Україні має великий асортимент якісного товару по доступним цінам. Також вони допоможуть з вибором ідеального варіанту.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на obukhov.kyiv.ua.