Чим комплекти з шапки та снуда заслужили свою популярність

Чим комплекти з шапки та снуда заслужили свою популярність
22:26, 31 Окт.

Основою вдало підібраного гардероба є вміння поєднувати аксесуари таким чином, щоб вони підходили по кольору, фактурі, контуру та декору. Для створення модного образу до шапки слід уміло дібрати шарф, рукавички, сумку, взуття. Восени та взимку крім краси одягу слід подбати й про його захисні властивості від холоду та вітру. В холодну пору року однієї, навіть дуже теплої шапки буде недостатньо. В пригоді стануть жіночі комплекти, які забезпечують комфорт та стильний зовнішній вигляд.

gallery-image

Чому жіночі комплекти стали трендом осені та зими

Стандартний комплект — це шапка та шарф, які об’єднані одним стилістичним рішенням. Перш за все вони використовуються для захисту голови та шиї від несприятливих погодних умов. Крім того, такий комплект виглядає більш гармонійно.

Жіночі трикотажні шапки також можна поєднувати з хустками та шалями. Однак, хітом впродовж останніх сезонів є комплекти в’язаної шапки та снуда. В основі такої популярності лежать безліч переваг при повній відсутності будь-яких недоліків. Комплекти з шапки та снуда вирізняються:

  • гарним зовнішнім виглядом та можливістю застосовувати кілька способів надягання снуда — у вигляді шарфа, капюшона чи декоративного елемента;

  • варіативністю, яка дозволяє поєднувати комплект з одягом різних стилів, змінивши лише спосіб посадки.

Одягаючи окремо шапку чи снуд, можна створити багато образів та кожного разу виглядати по-різному.

Які особливості снуда

Снуд — це модний і багатофункціональний шарф, зв'язаний або пошитий у вигляді кола. Теплий та універсальний, він надзвичайно популярний у жінок різного віку. Снуд має багато назв: шарф-снуд, снуд-труба, снуд-хомут чи шарф вісімка.

За фасоном цей аксесуар є дуже різноманітним, він може бути різної довжини та ширини. Наприклад, снуд вузької форми, одягнений на голову, замінить головний убір, який плавно переходить у шарф, що щільно прилягає до шиї. Подовжений снуд-хомут легко драпірується, його носять поверх пальта або куртки, що додає образу романтичності.

Як вибрати жіночий комплект

При виборі слід орієнтуватись не тільки на тренди, але й на власні уподобання та особливості. Варто звертати увагу на наступні фактори:

  • Вибір кольору — вже не перший сезон в моді панує тенденція включення в гардероб яскравих аксесуарів, що успішно можуть використати жінки, які відносяться до типів «літо» та «зима». Жінкам з менш контрастною зовнішністю підійдуть пастельні відтінки гірчичного, бежевого, персикового та лавандового кольорів.

  • Підбір комплекту відносно форми обличчя — комплект, виконаний грубою в’язкою з поздовжніми лініями, допоможе власниці створити ілюзію стрункості. Дрібне плетіння більше пасуватиме жінкам з овальною формою обличчя, а поперечні лінії — видовженому контуру.

  • Сезонність — для перших холодних днів варто вибрати варіант комплекту, виготовленого з тонкого трикотажу без підкладки. Взимку не обійтись без шапки з додатковим утеплювачем, наприклад, флісовою підкладкою.

  • Вибір матеріалів — цей фактор залежить від того, для якої погоди вибирається комплект. Вироби з бавовняної пряжі більше підходять для міжсезоння. Взимку варто зупинити свій вибір на комплекті з натуральної вовни або її штучних аналогів.

gallery-image

Комплекти шапки та снуда можуть вибирати жінки будь-якого віку, незалежно від типу фігури та зовнішності. Правильно підібрані крій, колір, фактура та декор допоможуть освіжити образ, зробити його стильним та модним. Вибрати якісний жіночий комплект з шапки та снуда, який вдало доповнить осінньо-зимовий гардероб, можна в магазині FORTUNE.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на obukhov.kyiv.ua.