Стоун терапія, також відома як лікування камінням або ж стоун масаж, є порівняно новою практикою зцілення та профілактики різних захворювань, яка набирає популярності серед наших співвітчизників. Як і будь-яка нова методика, вона викликає як підвищений інтерес, і певну частку недовіри серед населення. Однак, незважаючи на свою відносну новизну, коріння цієї практики сягає далеко в історію. На чому ґрунтуються принципи стоун масажу? Які є показання та протипоказання для його використання? Давайте розберемося.
Але насамперед хотілося б відзначити, що якість масажу безпосередньо залежить від професіоналізму масажиста. У студії масажу «Здорово» усі масажисти мають медичну освіту та великий досвід роботи у сфері реабілітації, тому, звертаючись до них, ви завжди отримуєте якісну професійну послугу масажу в Києві. Деталі на сайті масажного салону.
Історія стоун терапії
Ідея лікування з використанням енергії цілющих каменів зародилася в країнах Сходу, де каміння завжди цінувалося за свою магічну силу, кожній породі приписувався індивідуальний характер. З часом мандрівники, які побували на Сході та відчули на собі цілющі властивості каміння, привезли ці таємні знання до європейських країн, включаючи Україну.
Принцип роботи stone-терапії
Хоча каміння має особливу енергетику і містичну силу, метод стоун терапії також заснований на термотерапії — використанні різниці температур для поліпшення циркуляції лімфи і крові. Крім того, розміщення каміння на активних точках організму при стоун терапії також має елементи рефлексотерапії.
Вибір каменів для стоун масажу
Не всі камені однаково корисні. Для stone-терапії використовуються лише певні породи каміння. Наприклад, для масажу гарячим камінням, що сприяє розслабленню м'язів і створює відчуття умиротворення, використовуються базальт, жадеїт та доломіт. Для поліпшення кровообігу та метаболічних процесів використовуються камені з Індонезії, Аргентини, Перу та Гаваїв.
Показання для stone-терапії
Терапія камінням має широкий спектр застосування. З її допомогою можна впоратися з м'язовими болями, тяжкістю в ногах та спині, жировими відкладеннями та іншими проблемами, що піддаються лікуванню за допомогою рефлексотерапії. Крім того, вона допомагає зняти стрес, прискорює обмінні процеси в тканинах та благотворно впливає на імунну та вегетативну системи.
Протипоказання для стоун терапії
Незважаючи на численні переваги, stone-масаж має і свої протипоказання. Його не слід використовувати при інфекційних захворюваннях з високою температурою, психічних розладах, шкірних запаленнях, онкологічних захворюваннях, вагітності та післяпологовому періоді. Тому перед початком процедури важливо проконсультуватися із фахівцем.
Стоун масаж є не тільки методом лікування, але й можливістю глибокого релаксу. Зверніться до фахівця, щоб дізнатися, чи ця методика підходить саме вам.
Рубрика: Статьи. Читать весь текст на obukhov.kyiv.ua.