Де знайти найкращий стіл для кав'ярні в Києві?

Де знайти найкращий стіл для кав'ярні в Києві?
21:13, 01 Апр.

Простий круглий стіл для кафе з верзалітовою стільницею на міцних металевих опорах за всіма параметрами впевнено залишає позаду конкурентів, та ще й приваблює доступною ціною

Звертайтеся до спеціалізованого онлайн-магазину Арекс, щоб замовити столи для кафе чи ресторану, виготовлені на сучасному обладнанні за інноваційними технологіями

Головною умовою успішного ведення бізнесу є увага до найдрібніших деталей — у кожній справі існує багато нюансів, які, на перший погляд, можуть виглядати як незначні дрібниці, але насправді вони мають неабияке значення для досягнення успіху. Наприклад, обираючи звичайний круглий стіл для кафе чи кав’ярні, треба орієнтуватися не лише на його розміри та колір. Умови експлуатації меблів у ресторанному бізнесі радикально відрізняються від побутових — коли за день столом користуються по черзі десятки, якщо навіть і не сотні відвідувачів, на перший план виходить його довговічність та зносостійкість. Кращим з повним правом може вважатися лише такий стіл, що відповідає наступним вимогам:

  • має гладку та стійку до подряпин стільницю, що не боїться вологи та легко миється;
  • не розмокає під дощем восени та не розсихається в літню спеку;
  • не гойдається та не перекидається, міцно стоїть на надійних опорах, які з часом не розбовтуються;
  • має компактні габарити та небагато важить.

Найбільшою популярністю у сучасних рестораторів, зокрема у власників вуличних кафе та кав’ярень, користуються меблі з верзалітовими стільницями на сталевих опорах. У якості альтернативи розглядаються і столи з ламінованого ДСП, виготовлені за технологією «постформінг», але ніжки для них також зазвичай обирають металеві.

Де купити надійний круглий стіл для кафе?

Секрет такої популярності криється у характеристиках металевих опор — за всіма параметрами вони впевнено залишають позаду конкурентів, та ще й приваблюють доступною ціною. З пластичної сталі можна виготовляти оригінальні ніжки будь-якої конфігурації, не обмежуючись лише стандартними традиційними вирішеннями. Окремі деталі з’єднуються між собою сваркою, завдяки чому опори у процесі експлуатації не розбовтуються, а висока міцність сталі дозволяє робити їх значно тоншими та легшими за аналогічні дерев’яні ніжки, тому металеві столи дуже практичні та зручні у користуванні. На вибір пропонується безліч різноманітних варіантів оздоблення стільниць, щоб кожен замовник мав змогу легко підібрати ідеальні столи для свого інтер’єру. Сталеві опори частіше за все фарбують у чорний колір — таке вирішення є універсальним та добре підходить до будь-якого кольору стільниці. Хоча за бажанням клієнта ніжки можуть пофарбувати у білий, коричневий чи сірий колір; також пропонуються і більш оригінальні варіанти оздоблення — антрацит, антик мідь, сріблястий, сірий металік та інші. Просто зверніться до спеціалізованого онлайн-магазину Арекс, щоб замовити столи для кафе чи ресторану https://arex.kiev.ua/ua/stoli-dlya-kafe-barov-restoranov професійного рівня, виготовлені на сучасному обладнанні за інноваційними технологіями — такі меблі будуть слугувати довго, не потребуючи частих ремонтів.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на obukhov.kyiv.ua.