Монокуляри Praktica: найкращий вибір оптичної техніки

Монокуляри Praktica: найкращий вибір оптичної техніки
15:45, 31 Май.

Є кілька видів оптичного обладнання з широкою сферою застосування, в тому числі професійного. Найкомпактнішим з них є монокуляр. Це невеликий, але потужний прилад, що дозволяє чітко бачити об'єкти на значній відстані. Високою якістю та функціональністю відрізняються монокуляри Praktica, виготовлені в Німеччині.

Монокуляри: особливості та технічні характеристики

Монокуляр — це портативний оптичний прилад, що складається з пластикової трубки, оснащеної системою лінз. За функціями він є аналогом бінокля середньої потужності, але призначений для огляду лише одним оком. З його допомогою можна проводити спостереження за рухомими та нерухомими об'єктами, в тому числі і в польових умовах.

Основні технічні параметри монокуляра це:

  • кратність збільшення;

  • величина поля зору;

  • характеристики оптичної системи;

  • діаметр передньої лінзи.

  • додаткові опції.

Кратність збільшення — головна характеристика оптичного устаткування. Вона вказує у скільки разів збільшується зображення, створюючи ефект його наближення до спостерігача. Монокуляри Praktica можуть збільшувати об'єкт у 8-10 разів. Таким чином, вони можуть знадобитися глядачам спортивних змагань, туристам, мисливцям, військовим. Кратність монокуляра може бути фіксованою або мати можливість регулювання.

Широта поля зору — це величина простору, який проглядається через монокуляр на визначеній відстані. Вона обернено пропорційна до кратності збільшення.

Оптична система пристрою — це конструкція, центральним елементом якої є призма. Існує два основних види призм: Porro і Roof. Roof — сучасніший варіант, конфігурація якого дозволяє зробити оптичну систему більш компактною. Саме цей тип призми найчастіше застосовують у монокулярах Praktica.

Діаметр передньої лінзи — ще одна ключова характеристика монокуляра. Від цього показника залежить кількість світла, яке потрапляє в об'єктив. Оптичне обладнання з великим діаметром об'єктива дозволяє вести спостереження навіть при обмеженій видимості або сутінках.

До допоміжних елементів, які сприяють зручності користування пристроєм, відносяться можливість стабілізації або наведення різкості зображення, наявність нічного режиму тощо.

Praktica: монокуляри професійного рівня

Монокуляри від німецької торгової марки мають ряд переваг, які зумовлюють їх популярність серед споживачів. Ці прилади підходять для використання в екстремальних умовах, адже є повністю водонепроникними і витримують навіть повне занурення. Наповнення порожнини корпуса азотом мінімізує ризик запотівання лінз навіть під час різких змін температури.

Корпус обладнання виготовлений з урахуванням ергономічних вимог і оснащений прогумованою накладкою. Це забезпечує надійне зчеплення з рукою та додатково захищає монокуляр від пошкоджень.

Оптична система пристрою змонтована таким чином, щоб забезпечувати чітке, виразне та контрастне зображення. Лінзи виготовлені зі спеціалізованого скла ВаК-4 з великим коефіцієнтом дисперсії.

Вони мають високі показники світлопроникності, які досягаються шляхом нанесення одного або кількох шарів надтонкої плівки. Така технологія зменшує розсіювати світла, що дозволяє досягти максимальної контрастності зображення. Одним з важливих факторів, які впливають на зручність користування монокуляром, є поворотно-висувний наочник з декількома точками фіксації.

Оригінальні монокуляри Praktica можна замовити на офіційному сайті бренду. На всю продукцію надається гарантія на два роки, що свідчить про її надійність та зносостійкість.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на obukhov.kyiv.ua.