Порівняння корейських літніх коліс Kumho Ecsta HS52 та Nexen N'Fera Primus

Порівняння корейських літніх коліс Kumho Ecsta HS52 та Nexen N'Fera Primus
12:54, 10 Июл.

Підбір оптимальних цін і характеристик шин для автомобіля значно впливає на його безпеку, маневреність і економічність. Серед багатьох доступних китайських моделей особливої ​​уваги заслуговують корейські Kumho Ecsta HS52 і Nexen N Fera Primus.

Як показують відгуки на сайті Autoshini.Com, літні корейські колеса створені з особливим співвідношенням балансу в різних дисциплінах, технологічності та гумових компонентах, що впливають на потенційний ресурс.

Незважаючи на свою схожість, моделі трохи відрізняються одна від одної. Кожна з них має переваги і недоліки. Інтернет магазин Autoshini.Com, що пропонує безкоштовну доставку коліс по ЮФО, вирішив розібратися, для яких умов краще купувати кожну з них. Цілком можливо, матеріал стане відправною точкою пошуку та купівлі нового комплекту гуми у Києві.

Порівняння літніх шин Kumho Ecsta HS52 та Nexen N Fera Primus

Гума Кумхо

Серія Екста вважається високоякісною лінійкою шини, призначеної для легкових автомобілів та позашляховиків. Автошини мають відмінне зчеплення і стійкість, маневреність і поведінку.

Основна особливість - інноваційний малюнок протектора, виконаний у двох варіантах для різних типорозмірів, та спеціальну гумову суміш. Це допомагає ефективної та швидкої зупинки, зниження шуму при русі. Покришки також відрізняються довговічністю та рівномірним зносом.

Автошини Нексен

Надійні літні шини розроблені для безпечної та комфортної їзди. Вони забезпечують відмінне зчеплення з дорогою та стійкість на сухій та мокрій поверхні. Ключові особливості моделі включають унікальний рисунок протектора, який призначений для міської експлуатації. З автошинами водіям гарантовано ефективне гальмування та плавність ходу.

Обидві марки скатів були випущені приблизно в один час: у 2018 та 2019 роках відповідно. Вони відповідають запитам періоду. Тому порівняння їхньої ефективності на підставі незалежних тестів буде цілком виправданим.

Ефективність гальмування на сухій та мокрій поверхні

Шини Kumho Ecsta HS52 демонструють високі гальмівні характеристики на різних типах поверхні завдяки вдосконаленій гумовій суміші та оптимізованим зчіпним кромкам.

Nexen N Fera Primus дають надійне гальмування як на сухій, так і мокрій дорозі. Спеціальна конструкція протектора сприяє швидкій зупинці. За результатами незалежних тестів Кумхо випереджає конкурентку на 1% у дощ та на 23% у суху погоду!

У тесті AutoBild від 2022 року, Кумхо зайняла перше місце у гальмуванні на сухому покритті, випередивши конкурентів в особі більш іменитих Hankook, Bridgestone, Continental.

Аквапланування гуми

Стійкість до аквапланування

У коліс Kumho Ecsta HS52 протектор із глибокими водовідвідними каналами знижує ризик аквапланування, забезпечуючи впевнене керування на мокрій дорозі. Для підвищення ефективності дренажу на великих розмірах додано додаткові поздовжні канали.

Гума Nexen N Fera Primus оснащена ефективною системою відведення води, що мінімізує ймовірність аквапланування та забезпечує стабільне зчеплення з дорогою у вологих умовах.

За результатами тестів, автошини опинилися приблизно на одному рівні у цьому показнику. Тому колеса чудово підходять для дощового літа.

Паливна економічність

Низький опір коченню гуми Кумхо Екста 52 сприяє зниженню витрати палива, роблячи їх економічно вигідним вибором для водіїв.

Колеса Нексен Н Фера Примус також характеризуються низьким опором коченню, але цей параметр у них на 4% гірший. У перерахунку на 4 роки, при постійній їзді трасою, різниця може становити до 150 літрів палива.

Зручність поїздок

Гума Kumho Ecsta HS52 гарантує високий рівень комфорту за рахунок зниження шумності та вібрацій. Поліпшений дизайн контактної зони не створює додаткового дискомфорту.

Шини Nexen N Fera Primu розроблені для максимального комфорту, завдяки спеціальним матеріалам та конструкції, що зменшує рівень шуму. Але все-таки і тут вони поступаються конкуренту на 6-7%.

Автошини пропонують високі експлуатаційні характеристики, забезпечуючи безпеку, комфорт та економічність. Вибір між гумою багато в чому визначать переваги водіїв, проте Кумхо все ж таки буде трохи цікавішим.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на obukhov.kyiv.ua.