Пристрої для очищення води в будинках набагато потужніші й складніші за своєю конструкцією, ніж аналогічні пристрої у квартирах. Багато в чому це пояснюється тим, що в заміських умовах часто відсутній доступ до централізованого водопроводу. Тому залишається лише один вихід — буріння на ділянці власної свердловини. Така вода із земних глибин потребує якісного очищення. Спеціально для цього розроблені багаторівневі сучасні системи фільтрації.
Компанія Aqua-Life пропонує комплексні послуги зі створення, налагодження, сервісного обслуговування водопровідних мереж у приватних котеджах та будівлях промислового призначення. Кваліфіковані технологи та інженери в найкоротший термін зроблять виміри, розрахунки та на їх основі складуть проєкт, який буде реалізований на високому професійному рівні. Виконується повний комплекс робіт, що дозволяє обійтися без залучення посередницьких та підрядних організацій.
Чиста вода з крана — міф чи реальність?
В умовах заміського будинку за відсутності централізованого водопостачання без встановлення надійної фільтраційної системи в сучасних реаліях обійтися практично неможливо. У наш стрімкий вік технічний прогрес не стоїть на місці, що неминуче спричиняє погіршення екологічної ситуації, забруднення підземних джерел.
Навіть у тих випадках, коли садиба розташована на великій відстані від міста, гарантії чистоти води зі свердловини ви не отримаєте. Тому часто доводиться вдаватися до облаштування розгалужених технічних мереж для подачі та очищення вод.
Монтаж повноцінної очищувальної системи дозволить вирішити такі завдання:
-
усунення неприємних органолептичних відчуттів (зникає неприємний запах та сторонній присмак);
-
нейтралізуються солі магнію та кальцію, а також інші хімічні сполуки, що відповідають за надання воді жорсткості;
-
вода стає прозорою та кристально чистою;
-
різні токсини та важкі метали ефективно виводяться з рідини;
-
знезараження гарантує відсутність шкідливих бактерій та потенційно небезпечних мікроорганізмів.
Крім цього, надійно відсіваються всілякі механічні частинки, пісок, глина, дрібні шматочки іржі й т.д.
Різновиди фільтраційних елементів
Зараз подібні пристрої можуть встановлюватися на загальну магістраль, що входить до котеджу, а також окремо підводитися до кожної точки забору води в будинку.
За ступенем очищення розрізняють:
-
Груба. Приділяється увага великим часткам сміття.
-
Тонка. Виводяться шкідливі хімічні сполуки, залишки мінералів та різних домішок.
-
Мембранна. На цьому рівні йдеться про забруднення розміром не більше мікрона.
Останній варіант встановлюється у зв'язці у самому кінці. Як правило, це робиться у системах зворотного осмосу.
Випускається кілька основних типів очисних елементів, а саме:
-
Вугільні. Підходять для поглинання сполук із металами, продуктів переробки нафти. Паралельно сприяють покращенню смаку та запаху води.
-
Ультрафіолетові. Проводять знезараження рідини, вбивають грибки, плісняву та будь-які патогенні мікроорганізми.
-
На основі іонообмінних смол. Чинним агентом тут є органічні іоніти на синтетичній основі. Вони швидко та легко усувають солі лужноземельних металів, роблять воду м'якшою.
За словами експертів, щоб отримати найкращий результат, потрібно встановлювати цілі комбінації з усіх перерахованих вище різновидів пристроїв.
Звернувшись до фахівців компанії Aqua-Life, можна не тільки отримати професійну допомогу зі створення фільтраційних агрегатів, а й заощадити на підборі обладнання. Досвідчені інженери допоможуть зробити правильний вибір, виходячи з конкретних умов та вимог.
Рубрика: Статьи. Читать весь текст на obukhov.kyiv.ua.