​Які бувають види фасадної штукатурки

​Які бувають види фасадної штукатурки
10:36, 01 Янв.

Штукатурка - найпоширеніший спосіб обробки зовнішніх стінок. Ми можемо вибрати тонкі та товсті штукатурки.

Фасадні тонкошарові штукатурки.

Тонкошарові штукатурки зазвичай застосовують для двошарових стін, утеплених легким мокрим методом. Пропонуються у вигляді сухої суміші для змішування з водою або готової до нанесення маси, що не вимагає фарбування. До Вашої уваги вигідна та доступна ціна штукатурки для фасадних робіт. Їх наносять не безпосередньо на ізоляцію, а на шар клейового розчину, в який закладена скловолоконна сітка. Штукатурку наносять шпателем з нержавіючої сталі в один шар товщиною 2-10 мм, починаючи з верху стіни.

Тонкошарові штукатурки представлені в багатьох кольорах та різновидах. Мінеральні продукти відрізняються високою паропроникністю. Тому їх рекомендують для оштукатурювання стін, утеплених мінеральною ватою. На жаль, вони не дуже стійкі до води. У акрилових штукатурок такої проблеми немає, вони гнучкі та добре захищають стіну від дощу. Через низьку паропроникність їх не наносять на мінеральну вату.

Менш популярні - через більш високу ціну - силіконові та силікатні вироби. Вони більш довговічні, ніж мінеральні та акрилові штукатурки. Їх характерна висока стійкість до зовнішніх чинників. Завдяки своїм гідрофобним властивостям вони не притягують молекули води, перешкоджають осіданню бруду, а опади сприяють самоочищенню фасаду. Ефектною кварцовою штукатуркою можна прикрасити весь фасад або його фрагмент.

Фасадні товстошарові штукатурки - характеристики

Товстошарові штукатурки, також відомі як традиційні або цементно-вапняні штукатурки, отримують шляхом змішування піску, цементу, вапна та води. Застосовуються як на одношарових стінах із пористої кераміки або блоків LECA, так і на тришарових стінах із цегляним фасадним шаром із керамічних блоків або звичайної цегли. Через велику вагу і товщину (шар такої штукатурки 2-3 см) вони не підходять для двошарових стін.

Традиційна штукатурка дуже проникна для водяної пари, але має середню міцність і вимагає фарбування. Його підготовка також потребує більше часу, ніж тонкошарова штукатурка. Зазвичай наноситься у 2 або 3 шари. Перша, що забезпечує хорошу адгезію, - це штукатурка із міцного цементного розчину з додаванням вапна. Перш ніж він повністю застигне, наноситься ще один шар, що вирівнює - так званий намазують цементно-вапняний розчин. Оздоблення – штукатурка, призначена під фарбування.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на obukhov.kyiv.ua.