До переваг цирконієвих коронок відноситься, перш за все, їх значна міцність, що дозволяє використовувати їх у бічних та передніх відділах. Такі реставрації дуже естетичні. Крім того, вони біосумісні, тому не викликають алергічної реакції (на відміну від коронок на металевій основі). Ви можете зробити сучасні цирконієві коронки в Києві за привабливою та доступною ціною.
Такі коронки також характеризуються дуже гарною крайовою посадкою. Цирконієві коронки можна використовувати як на природних зубах, так і як реставрації на імплантатах. Зубні коронки - це рішення, яке використовується стоматологами у разі дуже пошкоджених зубів. Коронки дозволяють відновити зуби, пошкоджені карієсом, зламані чи віддалені. Їх також надягають після ендодонтичного лікування або у разі зміни кольору. За допомогою коронок ми можемо покращити положення, форму та колір зубів. Зубні коронки також можна використовувати як захист від переломів. У деяких випадках коронка встановлюється на здорову частину зуба – її потрібно відшліфувати, а потім наклеїти правильно підібрану коронку. Коронка також може замінити відсутні зуби. І тут реставрація встановлюється з допомогою спеціального коннектора імплантату, тобто. титанового гвинта, прикріпленого до кістки щелепи. Якщо пацієнт втратив кілька зубів, використовують так звані мостоподібні протези. які є комбінацією декількох корон. Мостоподібні протези можуть бути встановлені на зуби, що відшліфували, або імплантати.
Види зубних коронок
Для лікування порожнин використовують різні види коронок. Кожне з рішень має свої переваги та недоліки. Металеві коронки є довговічними і доступними за ціною, але виглядають неприродно і викликають у деяких людей алергічні реакції. Ціліснокерамічні коронки дуже естетичні та тверді. Вони не викликають алергічних реакцій, але до певної міри схильні до розтріскування. Порцелянові коронки також мають природний вигляд. Вони міцні, довговічні та безпечні, але тонкі, що може ускладнити їх надягання.
Цікавою пропозицією є цирконієві коронки, також відомі як керамічні. Цей тип реставрації виготовляється з оксиду цирконію, який поєднує властивості металу і фарфору.
Рубрика: Статьи. Читать весь текст на obukhov.kyiv.ua.